Ahoj - To jsem já Alfík od Brantovy výšiny

Narodil jsem se 28. 7 .2011

 

A jsem labradorský retriever

Neštěkám, nekoušu a ani nevrčím, mám každého rád, ať už je to pejsek, kočička, či třeba ježek. Na všechny jen kňučím a prosím, ať si se mnou hrají.

 

Jinak jsem trochu darebák - lidem kradu vodítka, abych si mohl půjčit jejich psíky, co zrovna vedou na procházku. Beru i rukavice, ale jen z důvodu, ať se lidé trochu otužují. Taky kradu veškeré nářadí při práci na zahradě - je to ale jen z důvodu bezpečnosti, neboť když vidím obsluhu těchto nástrojů v podání ostatních členů rodiny, tak se vážně bojím o jejich zdraví. Proto jsem se raději preventivně rozhodl rozkousat veškeré násady. Uprostřed zahrady jsem pak začal budovat tunel Blanka 2, ale z nepochopitelného důvodu mi ho někdo chodí zase zasypávat. Já to ale nevzdám.

 

Taky jsem dost ukecaný, pořád bručím, mručím, kuňkám a pískám a to naprosto jasně a srozumitelně, tak opravdu nechápu, proč mi ti přitroublí lidští spolubydlící nerozumí.

 

Mám rád maso všeho druhu, ale mí páníčci mi ho dávají méně než bych chtěl a prý že se mám dojíst nějakými granulemi. Já jsem ale hodný, tak granule nechávám pro ně, ať si nechají chutnat.

kontakt : Pavel Mucha       www.pm-arts.cz    e-mail :  info@pm-arts.cz